Teden otroka

V ponedeljek, 5. oktobra, se je začel teden otroka. To je tudi dan, ko so praznovali naši učitelji, saj je 5. oktober svetovni dan učiteljev. Letos v tedno otroka proslavljamo natanko trideset let delovanja TOM telefona, telefona za otroke in mladostnike. Tja lahko otroci pokličemo kadarkoli in se pogovorimo o svojih težavah. Na OŠ Breg praznujemo teden otroka tako, da je vsak dan izpolnjenih nekaj glasbenih želja, vsi oddelki so si ogledali film, okrasili so svoje učilnice ipd. Vhod v šolo in stopnišče v tem tednu krasijo baloni in živobarvno jesensko listje. V sredo smo v šolski radijski oddaji lahko poslušali informacije o tem posebnem tednu. Želim si, da bi ta teden trajal malo dlje, saj je lepo imeti teden otroka, ki je namenjen nam, otrokom.

Eva Kozel, 7. b