V začetku decembra sta nas obiskala radijska novinarja in moderatorja Korab Jorgacieski in Ksenija Samardžija Matul iz Radia Si. Z ekipo sta posnela serijo oddaj Back to school, v kateri osnovnošolci v angleškem jeziku razložijo pomen neznane besede. Poslušalci radia morajo na podlagi opisov uganiti za katero angleško besedo gre. Učenci so pokazali veliko znanja in iznajdljivosti. Treme ni bilo čutiti, vzdušje je bilo zelo sproščeno in zabavno. Vsi sodelujoči so si prislužili tudi simbolično nagrado za pogum.  Prva oddaja, v kateri sta bila glavni opisovalki Lana in Živa, je že bila na sporedu– posnetek oddaje lahko poslušate na naslednji povezavi

Naslednja besedo uganjujejo v četrtek, 20.12. ob 15:25.  Najpogumnejši pari, ki se niso ustrašili mikrofona so bili še: Luka H. in Žiga B., Rok V. in Enes I., Žan C. in Žan H., Gašper K. in Naja P. ter Sara P. in Alja H.  Ostalih 5 serij bo v etru meseca decembra in januarja. Oddaja je na sporedu vsak torek in četrtek okrog 14:20 na programu Radio Si (frekvenca 102,8 MHz).
Poslušajte in uganjujte z nami!
Zapisala Mija Jeršič
[envira-gallery id=”8934″]