Adrenalinska četrtfinalna končnica Malih sivih celic

V torek, 23. marca 2010, je v Ljubljani, v studiu SLO1, potekal še predzadnji četrtfinalni dvoboj Malih sivih celic, v katerem sta se pomerili OŠ Breg s Ptuja in OŠ Franja Malgaja iz Šentjurja.

Ekipo OŠ Breg so zastopali Blaž, Miha in Nena, ekipo OŠ Franja Malgaja pa Andraž, Zala in Katarina. Priznati je treba, da sta obe ekipi pokazali veliko znanja. Naši tekmovalci so kljub temu pred zadnjo igro zaostajali  6 točk. Malokdo je verjel, da lahko pride do takega preobrata. Če želite videti in izvedeti, kako se je končalo, GLEJTE ODDAJO MALE SIVE CELICE V SREDO, 24. MARCA OB 16. 05 ali V ČETRTEK, 25. MARCA OB 10.35!!! NE BO VAM ŽAL!!!

Veliko navijaško podporo so tekmovalcem vlivali sošolci, mentorica Mija Jeršič in razrednika Helga Mihelač ter Tadej Trstenjak.

Vsi učenci in delavci šole našim tekmovalcem iskreno čestitamo za uvrstitev v polfinale med štiri najboljše ekipe v Sloveniji!

Zapisala: Simona Kornik, pomočnica ravnatelja