Teddy bear

Teddy bear project je sodelovanje šol, razredov, širom po svetu preko svetovnega spleta. iEARN koordinatorji pomagajo poiskati partnerske šole, razrede, ki si izmenjajo medvedka. Medvedek piše dnevnik v obliki pisem v angleškem jeziku.

Več na Teddy Bear Project spletni strani.

V okviru mednarodnega projekta Teddy Bear  si tudi učenci naše šole dopisujejo v angleškem jeziku. Naša partnerska šola je Sinsing Senior High School  – Kaohsiung, Taiwan

Naš kužek Srečko je potoval na Tajvan, njihov medvedek UU je prispel v Slovenijo.

Najprej smo  seveda poslali  igračo, pozdravno pismo, lastnoročno napisana predstavitvena pisma, prospekte naše šole in okolice, ki so jih prinesli ali naredili učenci.

Ustvarili smo skupno spletno stran iEARN Teddy bear, kamor oboji objavljamo dogodivščine naših plišastih učencev. Če vas zanima, kje potujeta si jo le oglejte.