maj
31
2016

LŠN Koper torek 31.5. 2016

Ura je bila 7.00 in učitelj je trkal po vratih, kar je pomenilo samo eno JUTRANJA TELOVADBA. Nato smo se hitro pripravili za zajtrk in ob 9.00 smo že bili v bazenih in puščali za sabo preplavane metre. Odlično nam gre. VSEM.

Po kosilo pa tudi nekaj pouka. Raziskovali smo življenje na morski obali, malo smo reševali matematične probleme in se ukvarjali s pridevniki pri slovenskem jeziku. Sledilo je nekaj počitka, nato pa se ve, spet plavanje. Pa ne samo plavanje, tudi vožnja po toboganu, pa petelinčkanje v vodi, pa jacuzi, pa vodna košarka, pa … saj je vseeno kaj samo da smo v vodi.

Po večerji smo se odpravili v Koper in si pogledali kako izgleda nakladanje največjih ladij v Luki Koper. Malo še smo metali žabice, se vrnili v predšolske dni in se poigrali na igralih, nato pa nazaj v hotel. Zdaj pa je verjetno že dovolj za danes. Lahko noč! 5.a s spremljevalci